ANDERE BERICHTEN
CONCERTEN IN DE KAPEL VAN HET JBZ
De concerten in de kapel vinden plaats op elke derde zondag van de maand (met uitzondering van de maanden juli en augustus) en beginnen om 15.00 uur. Orgel- en kamermuziekconcerten wisselen elkaar af.
Hieronder vindt u een overzicht van de concerten die op dit moment gepland staan: Momenteel worden er geen concerten uitgevoerd.
VUGHT KLASSIEK
Iedere laatste zondag van de maand is er een optreden door jonge topmusici uit heel Nederland of het buitenland. Dat kan zijn solo of een duo/trio/kwartet met andere instrumenten.
Tijdens de voorstelling zorgt een jonge presentator voor een interview met de musici, om ook kennis te maken met de mens achter de muziek. Ook bijzonder is het videoscherm met zicht op de handen van de pianist. Verder is er Prelude: voorprogramma door extra jong talent.
Datum: | Elke laatste zondag van de maand (uitgezonderd december) Momenteel worden er geen concerten uitgevoerd. |
Tijd: | 15.00 – 17.30 uur |
Locatie: | Lambertuskerk |
Aanmelden: | Niet vereist |
Kosten: | € 12,50 p.p. incl. programmablad en koffie/thee in de pauze. Jongeren tot 19 jaar: 50% korting. |
Organisatie: | Werkgroep Vught Klassiek Anja Wieringa Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Secretariaat: (06) 51 80 69 56 http://www.podia-klassiek.nl/ |